Bir sevince ortak olmak...

Doğum Listesi

Aileler için bebek beklemek çok heyecanlı bir bekleyiş. Bu heyecanlı bekleyişe çoğu zaman bir alışveriş telaşı da eklenir. Özellikle bebeğin doğumuna yakın bu heyecana yakın akraba ve dostlar da katılır.  Aileye katılacak büyük misafir için herkes bir hediye almak ister. Bu konuda paylaşılan sevincin yanı sıra bebeğin ihtiyacı olabilecek bir ürünün olmasına da özen gösterilir.

Mağazamızda bebek sahibi olacak çiftler, kendi belirledikleri ürünlerden onlar adına bir “Doğum Listesi” köşesi hazırlıyoruz. Bebeği olacak çiftlerin seçtiği bir ürünlerden hazırladığımız köşeden siz de bir hediye seçerek sevdiğiniz dostunuzun bebeğini karşılama sevincine ortak olabilirsiniz.

Doğum Listesinde anne ve bebeğin ihtiyacı olabilecek her ürün yer alıyor. İster kendi beğendiğiniz bir ürünü isterseniz anne babanın seçtiği bir ürünü hediye ederek bu sevince ortak olun…

Coccinelle Baby

Doğum, Mevlid ve Diş Çıkarma Şekerleri

Bebeğin doğumu, mevlidi, diş çıkarma ve doğum günlerine size özel konseptle hazırlanan ikramlıklarımız seçimize hazır.  Özel standıyla sunulan bebeğinizle ilgili özel günleri birbirinden güzel ürünlerle unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz.

Coccinelle Baby

Anne ve Çocuk Hediyelikleri

Bebeğiniz ya da yakınlarınız için, bebek hastane çıkışları için özel olarak hazırlanmış, bebek iç ve dış giyim ürünleri, pelüş oyuncaklar, özel aksesuarlarla sunumu yapılan bebek bakım ürünleri, anne terliği, saç bandanası ve şık tasarımlarıyla göz dolduran bebek odası aksesuarlarından birini seçebilirsiniz.

Coccinelle Baby

Hediye Paketleri

Bizden alınan tüm ürünler için şık hediye paketleri hazırlıyoruz. Ayrıca özel hediye paketlerimiz sayesinde çocuk için ihtiyaç ürünleri için ayrı ayrı yerlerden alışveriş yapmak zorunda kalmadan hediyenizi tamamlayabiliriniz.

  • Bez Pasta

Yeni doğan çocuk bezleri ve seçtiğiniz özel hediyelerden oluşan bir paket. İstediğiniz ürün ve konseptte şık bir sunumla “Bez Pasta” hediye paketiyle dostlarınızı şaşırtabilirisiniz.

  • Bebek Emzik ve Bakım Seti

Bebek yağı, biberon, manikür seti, emzik, suluk ve isteğinize göre çorap, eldiven, kumbara ve oyuncaklarla çoğalabilen bir paketi seçtiğiniz aksesuar içinde hediye paketinizi oluşturabilirsiniz.