Coccinelle Baby - Hakkımızda

Uzun yıllar yurtdışında butik işlettim ve dört yıl önce kesin dönüş yaparak Eskişehir’e yerleştim. Bebekleri ve bebek giydirmeyi çok sevdiğim için COCCINELLE BABY bebek giyim mağazasını açtım. Amacım ailelerin bebek sevincini yaşadığı özel günlerinde, kaliteli, estetik ve şık ürünlerle buluşturmak.

Mağazamızda; bebek iç ve dış giyim ürünleri, bebek araç gereç ürünleri, bebek bakım ürünleri, bebek odası aksesuarları, bebek uyku arkadaşı ve oyuncakları, bebek-anne aksesuarları, bebek mefruşat ürünleri, takı yastığı, kapı süsü organizasyon malzemeleri,  doğum şekerleri ve daha pek çok ürünü bulmanızı; bebeğinizle ilgili alışveriş deneyiminizi bir sevince dönüştürmenize katkı sağlıyoruz.

Ayrıcalıklarımız

Kişiye Özel Hazırlanan Hediyelikler

Mağazamızda Belçika’dan ithal edilen birbirinden sevimli ürünler bulunuyor. Bebeğinizin doğumu ve özel günlerindeki kutlamalar için seçtiğiniz ürünlerden size özel konseptler hazırlayarak kutlamalarını eşsiz kılıyoruz.

Kaliteli Malzeme, Seçkin Ürünler

Bebek giyimi, oyuncak ve bebek organizasyonlarında kullandığımız tüm ürünler özenle seçiliyor Belçika’dan ithal ediliyor.

Zengin Renk Seçeneği

Bebeğiniz için bir şey almak istediğinizde yalnızca pembe veya mavi ile sınırlı değildisiniz. Bebek ve bebek hediyelik ürünlerimizde zengin renk seçeneği bulunuyor.

Sağlıklı Ürün Seçimi

Bebeğinizin sağlığı bizler için çok önemli. Ürünlerimizde bebek ve anne sağlığını tehdit eden, zarar veren hiçbir içerik bulunmamaktadır.